اجاره بخاری قارچی که نام دیگر آن چتری است زیرا کلاهک آن شبیه چتر است

اجاره بخاری قارچی

محیط های باز مکان هایی می باشند که برای دور همی و جشن ها در فصول گرم سال بسیار لذت بخش اند؛ اما در فصول سرد به جهت سرد بودن هوا نمی توان از آنها استفاده کرد. ولی با پیشرفت تکنولوژی، به طور روز افزون شاهد دگرگونی در تجهیزات موجود در زندگی هستیم.از این دسته تجهیزات می توان به تجهیزات گرمایی اشاره کرد که جدیدترین مدل آن اجاره بخاری قارچی یا چتری می باشد.

بخاری قارچی قابل استفاده برای محیط های باز و بدون سقف هستند و به شما این امکان را می دهد که در فصول سرد سال در هر فضای بازی اقامت داشته باشید و  از شر سرمای زمستان خلاص شوید.با ما همراه باشد تا در این مقاله شما را با انواع قسمت ها، ویژگی ها و مزیت های اجاره بخاری قارچی آشنا کنیم.

ساختار تشکیل دهنده بخاری قارچی

به این جهت که اجاره بخاری قارچی در فضای باز و یا نیمه باز استفاده می شود، می باست اجزاء بدنه آن بیش از حد قوی و ضد زنگ باشد؛ زیرا که در وضعیتی به دور از جای مسقف و به دور از خانه در شرایط آب و هوایی گوناگون قرار میگیرد. به همین دلیل جنس بدنه بعضی از این بخاری ها تمام استیل است، و گزینه بهتری برای انتخاب در بین است.

جنس پایه بخاری قارچی

چون به طور معمول پایه بر روی زمین قرار می گیرد و ممکن است زنگ بزند و به مرور زمان تغییر رنگ دهد، بهتر است از موادی با کیفیت بالا ساخته شود. به خاطر همین گزینش آهن مورد خوبی برای اجاره بخاری قارچی است. در بعضی از مدل های تولید شده نیز به جهت زیبای بیشتر بخاری، از رنگ کوره ای استفاده می کنند.

فندک یا جرقه زن بخاری
 

یکی از مهم ترین مزایای این نوع بخاری مجهز بودن آن به فندک جرقه است. این ویژگی بزرگ شما عزیزان را قادر می سازد که بدون هیچ شعله یا وسیله آتش زا بخاری را با فشار دادن یک دکمه روشن کنید.

وظیف مشعل در بخاری

محل قرارگیری مشعل در این اجاره بخاری قارچی در بالای آن است، تا قارد به این باشد گرمایش خوبی به محیط اطراف بدهد. لازم به ذکر است جنس این مشعل ها از استیل نسوز می باشد، که در مقابل گرما مقاوم و در نتیجه حرارت موجب زنگ زدگی آن نمی شود.

سوخت اجاره بخاری قارچی از گاز طبیعی می باشد که در صورت محیا نشدن شیر گاز می توانید از کپسول های گاز در گنجایش های مختلف استفاده کنید.

سنسور قطع کن در بخاری قارچی

سنسور قطع گاز یکی از مهمترین امکانات و مزایای این بخاری منحصر به فرد است. در صورت واژگونی بخاری به هر دلیلی به طور اتوماتیک جریان گاز قطع شده و از بروز هر گونه خطر احتمالی شما را در امان نگه می دارد .به خاطر همین است که این وسیله گرمایشی را می توانید امن ترین بخاری در بین همهی بخاری های تولید شده بدانید.

نقش کلاهک در بخاری

دلیلی که موجب شد به این وسیله گرمایشی بگویند بخاری قارچی وجود همین کلاهک بود.اغلب جنس این کلاهک ها را از آلمینیوم می سازند.

کارایی این کلاهک زمانی مشخص می شود که موجب جلوگیری از بالا رفتن گرما ( هدر  رفتن گرما )  می شود و این اتفاق باعث پخش شدن گرما و حرارت بیشتر به محیط اطراف  می شود.

بخاری قارچی چه کاربردی دارد

اجاره بخاری قارچی  طرفداران زیادی دارد و علت آن این است که با به کار گیری آنها در فصول سرد به راحتی می توان در محیط های باز بود و از هوا لذت برد. این نوع بخاری ها اغلب در رستوران های سقف باز، ویلا ها ، آلاچیق ها، کافی شاپ ها و تمامی مکان هایی که بدون سایه بان هستند استفاده می شود. اهمیت بکار گیری آنها در فضاهای باز این است که گاز خطرناک  تولید میکنند و موجب مسمومیت در محیط بسته می شوند.

مزیت های این بخاری

علت جذب زیاد مردم به سمت این نوع بخاری از بخاری قارچی به دلیل مزایایی است که دارند:

نخستین ویژگی بخاری قارچی ایمنی زیاد و مصرف سوخت پایین این محصول است.

این محصول به هیچ وجه صدایی تولید نمی کند به همین جهت می‌توانید به‌راحتی در کنار آن کار های شخصی انجام دهید و تمرکز کافی داسته باشید.

به دلیل نمای خاصی که دارد، جای زیادی را اشغال نمی کند وبه راحتی میتوانید با استفاده از چرخ هایی که زیر آن تعبیه شده است آن را جا به جا کنید.

می‌توانید با خیال آسوده آن را در فضای باز قرار داده و از هوای آزاد استفاده کنید.

یکی دیگر از مزیت های مهم این بخاری این است که نصب و راه‌اندازی آن بسیار راحت و ساده است.

قابلیت استفاده هم از گاز شهری و همچنین گاز کپسولی را دارا است.

دارای مخزن گاز جهت زیبایی و قرارگیری کپسول گاز در آن است.

به دلیل نوع طراحی کلاهک آن میزان اتلاف انرژی بسیار پایین و در حد صفر است.

دمای این بخاری را می‌توانید به‌دلخواه خودتنظیم کنید که قادر باشیم در محیط‌های متفاوت و شرایط آب‌وهوایی مختلف از آن بهترین استفاده را داشته باشید.

جنس با کیفیت آن موجب شده تا سال های زیادی برای شما کار کند و از آسیب رسیدن به آن آسوده خاطر باشید.

ظاهر زیبا و شکیل آن باعث می‌شود تاچشم هر بیننده‌ای را به خود جلب کند و ضمن تاثیر در زیبایی محیط گرمابخش آنجا نیز باشد.

در  قسمت زیر بخاری قارچی تعدادی چرخ در نظر گرفته شده است تا برای جا بجایی کار شما راحت باشد.

شرایط نگهداری و تمیزکردن آن راحت و آسان می باشد.

جمع بندی

بخاری فضای باز، بخاری‌هایی با ظاهر چتری گونه هستند. کلاهک روی این بخاری‌ها و پایه‌بلند آن‌ها باعث شده تا این نام را روی این بخاری بگذارند.به همیت دلیل این نوع بخاری‌ها به بخاری قارچی نیز شهرت دارند. قیمت اجاره بخاری قارچی بسیار کم و ‌به‌صرفه است.

قدرت گرمادهی و فضای پوشش‌دهی این نوع بخاری‌ها با (بی تی یو) اندازه‌گیری می‌گردد. هر چه این مقدار زیادتر گردد، بخاری قدرتمندتر می‌شود. این نوع بخاری‌ها مزیت‌های زیادی را دارا هستند، مثل ایمنی بالا، سهولت در استفاده و … است.

ناگفته نماند ظاهر زیبای آن نیز این بخاری را بیشتر موردتوجه قرار می‌دهد. میزان انرژی مصرفی آن نیز با انتخاب صحیح قابل‌کنترل است، زیرا این بخاری از انواع انرژی گاز، برق و گاز پروپان استفاده می‌کند.

جهت اجاره بخاری قارچی و انواع بخاری‌ها می‌توانید با هر یک از شماره‌های درج شده در سایت سرمابخش تماس حاصل فرمایید تا دراسرع‌وقت تجهیزات برای شما عزیزان ارسال گردد.